TC Electronic PolyTune 2 Mini - Tuner Gitarowy

Numer katalogowy: POLYTUNE 2 MINI
EAN/UPC: 5706622019882
Cena brutto 439,00 zł
Cena netto 356,91 zł
Na zamówienie. Zapytaj o dostępność. *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Kurier DPD, przedpłata, przelew/karta płatnicza*14,90
Odbiór w siedzibie w Warszawie, przedpłata przelew/karta płatnicza*0,00
U nas za dostawę płacisz tylko raz, bez względu na ilość zamawianych produktów. Zamówienia powyżej 500 złotych mają darmową dostawę. W przypadku przesyłek gabarytowych koszt transportu może być inny.
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Kategoria
Marka
Specyfikacja
PolyTune® - strojenie wszystkich strun jednocześnie
Nowy chromatyczny tuner stroboskopowy - dokładność strojenia 0,1 centa
Nowy, bardzo jasny wyświetlacz LCD z czujnikiem natężenia światła
Tryby strojenia Drop-D i capo
True bypass z cichym strojeniem
Wyjście zasilania DC dla innych kostek
Mocowanie do pedalboardu - 3M Velcro
Kompaktowe rozmiary
Tuner gitarowy marki TC Electronic.
PolyTune 2 Mini - Dostrojony do perfekcji. Wyjątkowo kompaktowy tuner polifoniczny.

Od 2010 roku, kiedy po raz pierwszy przedstawiliśmy światu PolyTune, naszą misją stało się uczynienie strojenia lepszym, szybszym i bardziej wyjątkowym. W przypadku PolyTune 2 Mini otrzymujesz tuner, który robi to wszystko!
Nowy, bardzo jasny wyświetlacz, przełomowy polifoniczny tryb strojenia, niesamowicie szybki i dokładny tuner stroboskopowy oraz niezwykle mała obudowa - ta kostka to ogromne unowocześnienie Twojego pedalboardu. Do tego zajmuje niewiele jakże cennego miejsca.
 • Dostrojony do Twojego pedalboardu
Posiadanie nastrojonego instrumentu jest bez wątpienia najważniejszą rzeczą w muzyce, ale to nie oznacza, że tuner musi zabierać dużo cennego miejsca w pedalboardzie. W przypadku PolyTune 2 Mini nie otrzymujesz małego tunera, otrzymujesz NAJMNIEJSZY polifoniczny tuner na świecie! Zatem oprócz superszybkiego i dokładnego tunera dostajesz także więcej miejsca na więcej sprzętu. Ta kostka ciągle daje Ci coś nowego.
 • Światło, które prowadzi
Zmieszczenie naszej nagradzanej technologii PolyTune w tej małej obudowie to nie wszystko - zdołaliśmy także umieścić w miniaturowym wyświetlaczu 109 ultrajasnych diod LED, zapewniających natychmiastową i czytelną informację o tym, czy Twój instrument stroi, czy nie, niezależnie od panujących warunków. Wiesz dobrze, co to oznacza - mniej czasu na strojenie, a więcej na dawanie czadu!
 • Kieszonkowa precyzja
Przenosząc nasz ultra precyzyjny chromatyczny tuner stroboskopowy z PolyTune 2 do wyjątkowo kompaktowej obudowy, zadziwiliśmy nawet samych siebie! Otrzymujesz precyzję strojenia na poziomie +/-0,1 centa, co w technicznym bełkocie oznacza "O kurczę, ale precyzja!". Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybko się nastroić na scenie, czy ustawić intonację z niesamowitą precyzją - PolyTune 2 Mini sprawdzi się w każdej sytuacji.
 • Przepustka za kulisy - pełen dostęp
PolyTune 2 Mini posiada wiele fajnych funkcji, których celem jest bezzwłoczne przechodzenie ze strojenia do grania.
 • PolyTune: Szarpnij struny - Nastrój - Graj!
PolyTune® jest pierwszym na świecie tunerem polifonicznym - wiele patentów, absolutny zwrot w dziedzinie strojenia, który pozwala Ci na natychmiastowe sprawdzenie stroju wszystkich strun na raz, WSZYSTKICH strun na raz. Cóż jeszcze możemy dodać: PolyTune to same zalety!
 • Siła stroboskopu
Tuner stroboskopowy w PolyTune 2 Mini jest superdokładny i superszybki. Strój swoje instrumenty z chirurgiczną precyzją i oszołamiającą prędkością. Brzmi nieźle, prawda? Mówimy o precyzji strojenia +/-0,1 centa, jeśli nie za bardzo wiesz, co to znaczy, to uwierz nam - są na świecie mniej precyzyjne zegary atomowe.
 • Rozświetli Twój dzień
Wyświetlacz w PolyTune 2 Mini jest wystarczająco jasny, aby był widoczny z kosmosu, ale czujnik światła w PolyTune 2 Mini dba o dostosowania właściwej jasności do otoczenia. Skutek? Dobra i niemęcząca wzroku widoczność, niezależnie od sytuacji, w której się znajdujesz.
 • Chromatyczny mistrz
Obok trybów polifonicznego i stroboskopowego PolyTune 2 Mini posiada także tuner chromatyczny, który w oparciu o najlepszą obecnie dostępną technologię działa ze zdumiewającą dokładnością 0,5 centa.
 • True Bypass
True bypass pozwala zachować Twoje oryginalne brzmienie, o które tak bardzo dbasz, kiedy tuner jest wyłączony. Pozawala także na ciche strojenie po włączeniu tunera.
 • Pamięć absolutna
PolyTune 2 Mini zapisuje wszystkie Twoje preferencje. Od częstotliwości referencyjnej po tryb strojenia - PolyTune 2 Mini zapamięta te ustawienia nawet po odłączeniu zasilania. Wystarczy, że wprowadzisz te ustawienia tylko raz.
 • Tuning Magnet
Funkcja ta spowalnia wskazówkę, kiedy zbliżasz się do właściwej wysokości dźwięku, znacznie ułatwiając i przyspieszając strojenie.
 • MonoPoly
MonoPoly to nowa, zdumiewająca technologia, która rozpoznaje czy grasz na jednej, czy na kilku strunach, i natychmiast przechodzi w odpowiedni tryb strojenia: polifoniczny lub monofoniczny.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.