RODE VideoMic GO - Mikrofon do kamery

Numer katalogowy: RODE VIDEOMIC GO
EAN/UPC: 698813003396
Brak towaru.



Kategoria
Marka
RodzajFilm, Radio, TV
RodzajPojemnościowy
Konstrukcja akustycznaliniowa, gradientowa
Aktywna elektronikakonwerter impedancji JFET z bipolarnym buforem wyjściowym
Kapsuła0.5-calowa
Charakterystyka kierunkowasuper-kardiodalna
Pasmo przenoszenia100 Hz - 16 kHz
Maksymalny poziom SPL120 dB SPL (dla 1 kHz, 1% THD przy obciążeniu 1 KΩ)
Czułość-35,0 dB, 1 V/Pa (17,80 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB dla 1 kHz
Równoważny poziom szumów, A-ważone34 dB-A
Zasilaniez gniazda w aparacie / kamerze, wymagane 330 uA @ 2.5V
Waga73 g
Wymiary79 mm x 73 mm x 167 mm
Wyjścietypu jack 3,5 mm
Gwarancja1 rok z darmowym rozszerzeniem do 2 lat po rejestracji na stronie producenta
Mikrofon do kamery marki Rode.
Lekki i nieduży mikrofon kierunkowy VideoMic GO zapewnia czyste, szczegółowe brzmienie i jest niezwykle łatwy w użyciu. Przetwornik zamontowano w taki sposób, aby mikrofon rejestrował dźwięki dochodzące z przodu mikrofonu, redukując pozostałe odgłosy otoczenia. To daje pewność, że źródło dźwięku będzie dobrze odseparowane od hałasów w tle.

Zintegrowany uchwyt Rycote® Lyre® doskonale izoluje mikrofon od wstrząsów i wibracji, które w innym wypadku mogłyby obniżyć jakość nagrania.

Wykonany z jednego kawałka wytrzymałego tworzywa uchwyt Lyre® zapewnia znacznie lepszą izolację akustyczną niż tradycyjne uchwyty elastyczne, nie zużywa się tak jak one, nie będzie zwisać i nie pęknie.

VideoMic GO nie ma żadnych skomplikowanych przełączników ani ustawień. Mikrofon pobiera zasilanie z wejścia mikrofonowego w twoim sprzęcie i nie wymaga baterii. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie przegapisz świetnego ujęcia.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Mikrofon bezprzewodowy od podstaw, co wybrać, test mikrofonu

Mikrofon bezprzewodowy od podstaw, co wybrać, test mikrofonu

Ostatnio coraz więcej osób pyta jak wybrać mikrofon bezprzewodowy, jakie są ceny, jak podłączyć i od czego zacząć? W tym artykule znajdziecie odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań. Przedstawię tu w sposób prosty, krótki i zrozumiały, także dla osób z poza branży, o co w tym wszystkim chodzi.

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?