RODE Røde PinMIC mikrofon miniaturowy

Numer katalogowy: RODE PIN MIC
EAN/UPC: 698813001576
Cena brutto 930,00 zł
Cena netto 756,10 zł
⏳ Dostępność: Zapytaj o dostępność *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Wysyłka tego produktu jest bezpłatna. W przypadku przesyłek gabarytowych może być naliczony inny koszt transportu.
Kategoria
Marka
RodzajFilm, Radio, TV
Zasilanie
Min 2V - Max 5V przez adapter MiCON
phantom 48V przez adapter MiCON XLR P48 through MiCon XLR adaptor
Acoustic Principle Permanently polarised condenser
Charakterystykadookólna
Pasmo przenoszenia60Hz - 18kHz
Impedancja wyjściowa3000 Ohm
Stosunek sygnału do szumu69dB
Ekwiwalent szumu25dBA SPL
Maksymalny SPL110dB
Maksymalne napięcie wyjściowe189mV [obliczone z maksymalnego SPL tuż przed przesterem]
Czułość-33.5dB 1 V/Pa [21mV @ 94dB SPL] ± 3dB @ 1kHz
Waga10g,
Wymiary16mm x 22mm x 33mm
Mikrofon miniaturowy marki Rode.

Mikrofony RØDE
pojawiły się już dawno na rynku muzycznym i od razu zdobyły olbrzymią popularność dzięki takim zaletom jak brzmienie, wysoka jakość, minimalny poziom szumów własnych i atrakcyjna polityka gwarancyjna. Popularność ta trwa do dziś, a producent oferuje coraz to nowe modele.

RØDE PinMIC to mikrofon przeznaczony do nagłaśniania w dyskretny sposób lektorów, konferansjerów oraz wszystkich prezenterów, którzy cenią sobie wygodę podczas występów oraz niezawodność. Mikrofon jest skonstruowany w taki sposób by nawet w najmniejszym stopniu nie rozpraszał uwagi prezentera. Jest niezauważalny dla prowadzącego jak również dla jego audytorium. Dostępne są dwie wersje opisywanego mikrofonu: standardowy PinMIC oraz Pin MIC HD umożliwiający przypięcie go do grubszych materiałów.

Kompatybilność z systemami bezprzewodowymi innych producentów do podstawa. Dlatego producent proponuje szereg adapterów MiCON umożliwiających podłączenie zestawu nagłownego RØDE HS-1 do systemów takich jak: Sennheiser, AudioTechnica, Shure.

Firma RØDE znana jest z długiego okresu gwarancyjnego wynikającego z wysokiej jakości oferowanych mikrofonów. RØDE PinMIC nie jest tu wyjątkiem i producent udziela na niego 12 miesięcy gwarancji oraz przywilej wymiany na nowy przez 5 lat od momentu zakończenia gwarancji - to w sumie 6 lat. Warunkiem skorzystania z tego prawa jest rejestracja wcześniej zakupionego mikrofonu w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu zakupu oraz opłata w wysokości $99 przy każdej wymianie na nowy. Sprawami logistycznymi zajmie się Audiostacja.

AKCESORIA:
Solidnie wykonany case na mikrofon i akcesoria, odporny na wilgoć i wodę pop-filtr, izolowany, specjalnie wzmocniony kabel wykonany z Kevlaru, miniaturowa osłona przeciwwietrzna, klip do mocowania kabla, narzędzia do regulacji.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.