Prolights GLOBE kurtyna LED

Numer katalogowy: GLOBE
Brak towaru.Kategoria
Marka
Źródło światła2xSMD RGB
System kolorówRGB
Kąt świecenia360°
SterowanieDMX, Auto, Manual
Waga4kg
Pobór prądu60W każda linia
IP20
Wymiary2000x3000mm
Żywotność50.000h
Kurtyna LED z firmy PROLIGHTS.
GLOBE to elastyczna i innowacyjna kurtyna LED. Składa się z kul z diodami połączonych w ciągi i możliwością kontroli każdego pixela do tworzenia efektów graficznych i dynamicznych.

GLOBE jest dostarczana w formacie 2m x 3m, o rozdzielczości 10x15 pikseli, odległości między pixelami 200 mm, 150 kulek w całości, indywidualnie sterowany każdy pixel w technologii Pixel2pixel.

Zasilanie i sterowanie są umieszczone wewnątrz belki do zawieszania, gdzie za pomocą interfejsu użytkownika LCD, można przypisać adres DMX, lub aktywować tryby Auto i Master / Slave.
Z powodu kształtu kulistego oraz prześwitującego materiału kul, projekcja odbywa się w 360 °, dzięki czemu nadaje się do wielokierunkowych animacji 3D

GLOBEEX jest zestawem do przedłużenia pasków o kolejny metr (jeden łańcuch może być przedłużony do 6 metrów), do stosowania na powierzchniach o większych wymiarach.
Elastyczna konstrukcja na tworzenie ciekawych i dowolnie uformowanych aplikacji. GLOBE jest wszechstronny i nadaje się do różnych zastosowań, takich jak studio telewizyjne, kluby, targi, galerie i każdego typu instalacji stałych.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.