Philips CDM-T 35W/830 G12

Numer katalogowy: 91014035
EAN/UPC: 8711500202178
Cena brutto 130,00 zł
Cena netto 105,69 zł
⏳ Dostępność
Sklep stacjonarny: Brak
Magazyn główny: Wysyłka w 7-14 dni roboczych (magazyn Niemcy) *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Kurier, płatność przy odbiorze19,90
Kurier InPost, przedpłata, przelew/karta płatnicza*14,90
InPost Paczkomaty 24/7, przelew/karta płatnicza*14,90
Kurier DPD, przedpłata, przelew/karta płatnicza*18,90
Odbiór w siedzibie w Warszawie, przedpłata przelew/karta płatnicza*0,00
U nas za dostawę płacisz tylko raz, bez względu na ilość zamawianych produktów. Zamówienia powyżej 249 złotych mają darmową dostawę (nie dotyczy przesyłek pobraniowych). W przypadku przesyłek gabarytowych koszt transportu może być inny.
Kategoria
Marka
Zasilanie207V
Moc35W
Typ gniazdaG-12
Temp. barwy światła3000°K

Żarówka wyładowcza Philips CDM-T 35W/830 G12

Żarówka wyładowcza z firmy PHILIPS o mocy 35W (>207V/35W) przeznaczona dla urządzeń wyposażonych w złącze G-12. Temperatura barwy światła 3000°K. Przewidywany czas pracy około 6000 godzin.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?

Próba szczelności dymem

Próba szczelności dymem

Czy wiesz że dzięki wytwornicom dymu można przeprowadzić profesjonalne testy szczelności. W sprzedaży znajdziesz zarówno sprzęt o dużych gabarytach, jak i kompaktowe wytwornice, które z łatwością będziesz mógł przenosić. Sprawdź, co warto wiedzieć o próbach szczelności dymem!