LIGHT4ME VENOM ZOOM 350 CASE na 2 głowice ruchome Venom Zoom 350 LED

Numer katalogowy: 5908249809901
EAN/UPC: 5908249809901
Brak towaru.Kategoria
Marka
GrupaSkrzynie case

LIGHT4ME VENOM ZOOM 350 CASE na 2 głowice ruchome LED

LIGHT4ME VENOM ZOOM 350 CASE to profesjonalna i bardzo solidnie wykonana skrzynia transportowa na 2 głowice ruchome Light4Me Venom Zoom 350 lub inne reflektory o podobnych do tych głowic wymiarach. Kontener powstał z grubej, 7-milimetrowej sklejki pomalowanej specjalną, wodoodporną farbą. Jego krawędzie wzmocnione są aluminiowymi profilami.

Na narożnikach znajdują się kulowe, chromowane osłony dodatkowo zabezpieczające konstrukcję case’a oraz chroniące samo otoczenie skrzyni dzięki wyeliminowaniu ostrych krawędzi. Wieko przed niepożądanym otwarciem zabezpieczają dwa solidne zamki motylkowe. Otwierane jest jednostronnie do pozycji pionowej, a odpowiedni kąt odchylenia sprawia, że nie opada ono na użytkownika, zapewniając mu łatwy i wygodny dostęp do przechowywanych urządzeń.

W środku znajdują się dwie idealnie dopasowane do głowic LED komory oddzielone przegrodą na okablowanie i dodatkowe akcesoria. Wnętrze case wyściełane jest miękką pianka techniczną, dzięki czemu doskonale zabezpiecza przechowywany sprzęt przez uszkodzeniem. Po bokach skrzyni znajdują się wygodne uchwyty umożliwiające przenoszenie kontenera, a na spodzie cztery skrętne kółka, w tym dwa z blokadą. To skrojona na miarę skrzynia transportowa na głowice ruchome Venom Zoom 350 marki Light4Me.

Specyfikacja techniczna:

Materiał: 7-mm sklejka, aluminium, stal

Wypełnienie: gąbka techniczna

Grubość ścian: 1,5 – 2 cm

Szerokość zewn.: 78,5 cm

Długość zewn.: 36,5 cm

Wysokość zewn.: 66 cm + 11 cm kółka

Szerokość komory głowicy: 31 cm

Długość komory głowicy: 33,3/21 cm

Głębokość komory głowicy: 57,5 cm

Szerokość komory na akcesoria: 8,5 cm

Głębokość komory na akcesoria: 18 cm

Długość komory na akcesoria: 33,3 cm

Wymiary paczki: 40 x 81 x 70 cm

Waga: 21 kg

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Oświetlenie ogrodu

Oświetlenie ogrodu

Marzysz o efektownie oświetlonym ogrodzie, w którym będziesz mógł odpoczywać ze swoimi bliskimi? Dzięki nowoczesnym lampom solarnym, girlandom oraz elementom oświetlenia architektonicznego, z łatwością zaaranżujesz przyjazną przestrzeń. Postaw na nowoczesne urządzenia z zasilaniem oraz produkty solarne. Zastanów się, które z nich najlepiej sprawdzą się w Twoim ogrodzie.

Gitara klasyczna a akustyczna – jaką wybrać?

Gitara klasyczna a akustyczna – jaką wybrać?

Gitara klasyczna a akustyczna – jaką wybrać?

Na pierwszy rzut oka gitara klasyczna i gitara akustyczna wyglądają na tyle podobnie że często są po prostu nierozróżniane. Nic dziwnego że osoby chcące zacząć swą przygodę z grą na gitarze, nie wiedzą czy wybrać gitarę akustyczną, czy gitarę klasyczną. Czytaj Dalej >>>