LIGHT4ME HIT DERBY efekt LED RGBW dyskotekowy disco

Numer katalogowy: 5908249804876
EAN/UPC: 5908249804876
Brak towaru.Kategoria
Marka

LIGHT4ME HIT DERBY efekt LED RGBW dyskotekowy disco

LIGHT4ME HIT DERBY to popularny efekt LED, który doskonale sprawdza się jako oświetlenie dyskotekowe na niewielkich imprezach, 18-stkach, prywatkach czy domówkach. Urządzenie wyposażone zostało w 4 diod o mocy 3 watów, operujących w palecie kolorów RGBW. Może pracować w trybie automatycznym lub trybie sterowania dźwiękiem, w którym dzięki wbudowanemu mikrofonowi synchronizuje swoją pracę z muzyką i rytmem płynącymi z otoczenia. Z tyłu znajduje się zintegrowany przewód zasilania. Solidna obudowa z niepalnego i odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego wyposażona została w uchwyt montażowy umożliwiający instalację urządzenia w pozycji wiszącej. HIT DERBY to tani efekt disco, którego najwyższą jakość gwarantuje marka Light4Me.

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: AC220-240V, 50/60 Hz

Moc: 15W

Źródło światła: 4x3W LED

Kolory: RGBW (1xR, 1xG, 1xB, 1xW)

Chłodzenie: wentylatorowe

Tryby pracy: auto, sound

Temperatura pracy: -10°C – 40°C

Stopień ochrony: IP20

Obudowa: tworzywo sztuczne

Wymiary: 110 x 100 x 155 mm

Waga: 0,9 kg

Oryginalne opakowanie i wypełnienie.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?

Sprzęt dla dj'a – od czego zacząć?

Sprzęt dla dj'a – od czego zacząć?

Marzy Ci się kariera DJ’a, ale nie wiesz, jaki sprzęt wybrać na początku? Wbrew pozorom nie musisz wydawać fortuny, aby skompletować wszystkie niezbędne urządzenia. Pierwsze doświadczenia zdobędziesz na podstawowym sprzęcie, który pozwoli Ci sprawdzić w praktyce Twoje umiejętność. Przekonaj się, od czego powinien zacząć początkujący DJ!

Nagłośnienie mobilne, kolumny przenośne na baterie

Nagłośnienie mobilne, kolumny przenośne na baterie

Nagłośnienie mobilne, kolumny przenośne na baterie

Nagłośnienie mobilne jest coraz bardziej popularne, nie tylko wśród szkół, hoteli i domów kultury, ale także wśród miłośników muzyki i nie tylko. Od kilku lat widoczne jest coraz większe zapotrzebowanie na systemy nagłośnienia przenośnego z zasilaniem akumulatorami. Początkowo tego typu urządzenia były w ofercie zaledwie kilku producentów, obecnie niemalże każda marka ze średniej półki ma w ofercie nagłośnienie mobilne.

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.