Konig & Meyer 11965-000-55 Pulpit na nuty orkiestrowy z uchwytem na tablet czarny

Numer katalogowy: 11965-000-55
EAN/UPC: 4016842103614
Brak towaru.Kategoria
Marka
Grupapulpity na nuty

Konig & Meyer 11965-000-55 Pulpit na nuty orkiestrowy z uchwytem na tablet czarny

Wszechstronny stojak muzyczny na orkiestrę stalową. Solidne plastikowe złącza. Pulpit muzyczny można łatwo zdjąć i zamocować za pomocą przyjaznego i praktycznego mechanizmu szybkiego zwalniania. Duża nakrętka motylkowa ułatwia regulację kąta. Wysokość biurka muzycznego jest regulowana bezstopniowo za pomocą niezniszczalnego rękawa, który chroni powierzchnię. Dzięki gniazdom i regulowanym śrubom mocującym z gumowymi nakładkami stojak muzyczny może być również używany jako uchwyt na tablet. Aby zabezpieczyć tablet, śruby zaciskające są dociskane do tabletu i mocowane za pomocą zintegrowanych śrub radełkowanych. Waga: 4 kg, MD: 495 x 320 mm, wys .: 750/1350 mm.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Efekty świetlne jak je dobrać? Jakie efekty dyskotekowe będą dla Ciebie najlepsze?

Efekty świetlne jak je dobrać? Jakie efekty dyskotekowe będą dla Ciebie najlepsze?

Efekty świetlne, efekty dyskotekowe, światło efektowe – Jak dobrać? Jak uruchomić? Jak podłączyć? Jak nie przepłacić?

Czym dziś są efekty świetlne i co w ogóle mamy na rynku?

Efekty świetlne w ostatnich latach zdobywają coraz większą popularność. W tym artykule chciałbym Wam przedstawić jakie mamy możliwości w tym zakresie.