IMG Stage Line CU-4DMX, kontroler LED

Numer katalogowy: CU-4DMX
Brak towaru.



Kategoria
Marka
GrupaKontrolery LED
Zasilanie12V prąd stały /10A lub 24V prąd stały /10A
Maksymalne obciążenie5A na kanał
DMX4 kanały
SterowanieDMX
Wymiary125x30x45mm
Waga286g
Kontroler LED z firmy IMG Stage Line. 4-kanałowy kontroler odpowiedni do diod 12V/24V, z pilotem zdalnego sterowania. Wejście DMX i przelotowe wyjście DMX (3-pinowy XLR). Pilot zdalnego sterowania: wybór trybu, prędkość programów, jasność, pauza i 7 przycisków do wyboru kolorów (czerwony, zielony, niebieski, żółty, turkusowy, różowy i biały) oraz programów zmiany koloru. Adresowanie DMX przełącznikami DIP. Terminale śrubowe do podłączania diod oraz zasilania. Solidna metalowa obudowa, czarna.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Projektor logo. Jaki wybrać, ile kosztuje, jak korzystać.

Projektor logo. Jaki wybrać, ile kosztuje, jak korzystać.

Często szukamy coraz to nowych i przyciągających uwagę form promocji. Coraz bardziej popularne stają się reklamy wyświetlające logotypy. Do tego celu służy projektor logo. Klienci przeważnie pytają, jak to wygląda od strony technicznej, czy koszt nie będzie zbyt wysoki? Co z montażem i czy można wyświetlać logotyp na zewnątrz przed lokalem?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?