Evans Hydraulic Blue Snare Batter Naciąg do bębna 14"
EAN/UPC: 019954501624
Sklep stacjonarny: Brak
Magazyn główny: Wysyłka w 7-14 dni roboczych - magazyn producenta *
Kurier, płatność przy odbiorze | 19,90 |
Kurier InPost, przedpłata, przelew/karta płatnicza* | 14,90 |
Kurier DPD, przedpłata, przelew/karta płatnicza* | 18,90 |
Odbiór w siedzibie w Warszawie, przedpłata przelew/karta płatnicza* | 0,00 |
Kategoria | Naciągi perkusyjne |
Marka | Evans |
B14HB Evans Hydraulic Blue Snare Batter Naciąg do bębna 14"
Naciągi werbla Evans Hydraulic Blue składają się z dwóch warstw folii 7mil z cienką warstwą oleju pomiędzy nimi, oferując maksymalną trwałość oraz gruby, głęboki i krótki dźwięk, którego pionierem był rock and roll z wczesnych lat 70-tych. Hydraulika jest łatwo dostrojona, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem dla kłopotliwych bębnów. Technologia Evans Level 360 została zastosowana w celu rozszerzenia płaskiej powierzchni głowicy bębna o 360 stopni wokół bębna. Wzmocniona w pionie konstrukcja kołnierza gwarantuje równomierny kontakt z krytyczną krawędzią łożyska skorupy bębna, co skutkuje: łatwością strojenia, rozszerzonym zakresem wysokości dźwięku i optymalną jakością dźwięku. Technologia Evans Level 360 rozwiązuje odwieczny dylemat tradycyjnych syntetycznych naciągów, które konsekwentnie nie pasują do skorupy bębna bez użycia znacznej siły.
Od ponad 60 lat Evans jest innowatorem w produkcji i projektowaniu naciągów. Jako twórca pierwszej syntetycznej naciągu i innych rewolucyjnych produktów, takich jak EMAD, Hydraulics i seria UV1, naciągi Evans zostały zaprojektowane z myślą o rozwiązywaniu problemów perkusistów. Jeśli chodzi o wysoką jakość i spójność, wszystkie naciągi Evans są produkowane w USA i wyposażone w technologię Level 360.
- 14-calowa głowica bębna z cienką warstwą oleju między dwiema warstwami niebieskiej folii, aby wytłumić niepożądane podteksty
- Klasyczny dźwięk z krótkim wybrzmieniem
- Wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać cięższe granie
- Dostępny również w wersji czarnej
- Jedyna na rynku głowica bębna wypełniona olejem
- Ekskluzywna konstrukcja kołnierza w technologii Level 360 zapewnia właściwy kontakt między głowicą bębna a powłoką bębna
- Kraj pochodzenia: USA
Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.
Napisz pierwszą opinię!
-
Baw się i pisz, co myślisz!
Opinie pomagają konsumentom, ułatwiając wybór dobrego produktu. Ważne są też opinie krytyczne, bo dzięki którym unikniemy kupna bubla.
Twoja opinia
Firma CEMUS Sp. z o.o. nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników witryny Megascena.pl.
Firma CEMUS Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do niepublikowania treści wprowadzanych przez użytkowników wg własnych kryteriów.
Zapytaj sprzedawcę o produkt
Negocjuj cenę produktu
Rekomendowane artykuły

Mikrofon bezprzewodowy od podstaw, co wybrać, test mikrofonu
Ostatnio coraz więcej osób pyta jak wybrać mikrofon bezprzewodowy, jakie są ceny, jak podłączyć i od czego zacząć? W tym artykule znajdziecie odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań. Przedstawię tu w sposób prosty, krótki i zrozumiały, także dla osób z poza branży, o co w tym wszystkim chodzi.

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?
Często dostaje pytania jaki statyw mikrofonowy będzie odpowiedni, ile kosztuje dobry statyw mikrofonowy, na co zwrócić uwagę przy zakupie itp. W tym artykule powiem Ci wszystko na temat statywów mikrofonowych, ich ceny, jakości, co warto wybrać, a czego najlepiej unikać.

Avante A15, A10 Achromic – test, recenzja i opinie
Ostatnio trafiły do nas na testy aktywne kolumny głośnikowe Avante A10 i Avante A15. Jako pierwsi w Polsce mieliśmy okazję dokładnie przetestować nową markę grupy ADJ. Pierwsza seria Avante nazwana Achromic jest zestawem nagłośnienia ze średniej półki, seria składa się z 3 kolumn aktywnych wyposażonych w system sterowania DSP oraz dwóch aktywnych subwooferów.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?
Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?