Regulator tyrystorowy Eurolite DPMX-1216 CEE DMX

Numer katalogowy: 70064183
EAN/UPC: 4026397521771
Brak towaru.Kategoria
Marka
MontażRack
Zasilanie230/380V/AC, 50Hz
Moc12x3680W
Zabezpieczenie12x16A
Wymiary482x485x176mm
Waga20kg

Regulator tyrystorowy z firmy Eurolite o mocy 12 x 3680 W

Dimmer Eurolite DPMX-1216 CEE DMX doskonale sprawdzi się w teatrze, domu kultury, podczas koncertu oraz na każdej innej scenie wymagającej zastosowania regulatorów tyrystorowych. 

Urządzenie wyposażone w dwanaście wyjść zasilających (CEE) i wejście zakończone listwą zaciskową. Regulator tyrystorowy sterowany jest za pomocą sygnału DMX. Oznacza to iż będzie współpracował z każdą konsolą oświetleniową posiadającą minimum 12 kanałów DMX. Regulator może być zasilany jedno lub trój fazowo i przystosowany jest do montażu w szafach rack.

Duża liczba kanałów oraz wysoka mocy zespołu regulatorów tyrystorowych, sprawia że jest to uniwersalny dimmer do zastosowań scenicznych.    

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Sylwester tuż - jak rozświetlić imprezę? Wywiad dla Czwórki Polskiego Radia

Sylwester tuż - jak rozświetlić imprezę? Wywiad dla Czwórki Polskiego Radia

Wywiad z udziałem Megascena dla Czwórki Polskiego Radia

Ze względu na pandemię częściej będziemy bawić się na domówkach niż w klubach. Jednak nie muszą one pod względem nastroju ustępować hucznym imprezom. Wystarczy zadbać o odpowiednie oświetlenie.