Alustage - SCA-03 Podest sceniczny 1x0,5m

Numer katalogowy: SCA03/60 1X0,5
Cena brutto 848,70 zł
Cena netto 690,00 zł
Na zamówienie. Zapytaj o dostępność. *
szt.
Przewidywane koszty dostawy
Wysyłka tego produktu jest bezpłatna. W przypadku przesyłek gabarytowych może być naliczony inny koszt transportu.
Kategoria
Marka
Wysokość90 mm
Szerokość1000 mm
Głębokość500 mm
MateriałAluminum, sklejka hexa
Obciążenie750 kg /m2
Dostępne kolory blatówczarny (standard) oraz czarna hexa, brązowy, szary, drewno (w opcji na indywidualne zamówienie)
Podest sceniczny z serii SCA-03 marki Alustage. Wymiary podestu 1 x 0,5m.

Modułowy podest sceniczny jest produktem bazowym do tworzenia scen, wybiegów na pokazy mody, widowni oraz podiów na konferencje. Jego najwyższą jakość potwierdza certyfikat TÜV.

Podesty budowane są na bazie lekkiego, specjalnie zaprojektowanego profilu aluminiowego, za pomocą którego łączymy ze sobą podesty w kształt który chcemy uzyskać. Do profilu mocujemy wszelkie akcesoria: kostki samopoziomujące, uchwyty barierek, uchwyty schodów czy kostki montażowe, na których możemy zawiesić kotary maskujące lub banery reklamowe.Blat podestu wykonany jest ze sklejki wodoodpornej pokrytej warstwą anty-poślizgową, która standardowo dostępna jest w kolorze ciemno - brązowym lub czarnym, a na specjalne życzenie klienta może być pokryta okleiną w kolorze drewna.

Podesty mogą być osadzone na nogach stałych lub teleskopowych, które pozwalają na płynną i precyzyjną regulację w 5 różnych zakresach wysokości. Zastosowanie podstawy nóg (stopy z tworzywa gumowego) umożliwia statyczne umiejscowienie podestu.
Jego konstrukcja sprawia, że przystosowany jest do montażu na zewnątrz przy bardzo zróżnicowanym terenie jak i wewnątrz budynków, hal widowiskowych, teatrów itp.

Nowy Podest SCA-03 jest nie tylko lżejszy, ale również w pełni kompatybilny z SCA-01. Dwie podłużne belki oraz specjalna konstrukcja profilu zapewnia pełną  stabilność. Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem TUV, który gwarantuje bezpieczeństwo używania.

Oferta przedstawia sam podest bez nóg.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.