QTX Speaker Stand, statyw głośnikowy 1,12-1,76m 25kg

Numer katalogowy: 180.182UK
EAN/UPC: 5015972158265
Brak towaru.



Kategoria
Marka
Grupaaudio
Wysokość1120 - 1760mm
Max. obciążenie25 kg
Wymiary980 x 110 x 110mm
Waga2,8 kg
Średnica gwintu35mm

Statyw głośnikowy marki QTX.

Solidny statyw audio z możliwością regulacji wysokości pomiędzy 1,12-1,76m. Maksymalne obciążenie statywu do 25kg. Gwint o średnicy 35mm.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Często dostaje pytania jaki statyw mikrofonowy będzie odpowiedni, ile kosztuje dobry statyw mikrofonowy, na co zwrócić uwagę przy zakupie itp. W tym artykule powiem Ci wszystko na temat statywów mikrofonowych, ich ceny, jakości, co warto wybrać, a czego najlepiej unikać.

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Megafony, nagłośnienie PA, Public Address 100V

Megafony, nagłośnienie PA, Public Address 100V

Megafony służą głównie do przekazywania informacji na większe odległości ew. do nagłośnienia dużych przestrzeni. Ich działanie jest kierunkowe i polega na wydobyciu głośnego komunikatu który dotrze na znaczną odległość.

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.