Monacor MSCP-1000/SW, kabel głośnikowy XLR na Jack 6,3mm 10m

Numer katalogowy: MSCP-1000/SW
EAN/UPC: 4007754045154
Brak towaru.



Kategoria
Marka
GrupaGłośnikowe
Złącza1 x wtyk XLR na 1 x wtyk 6.3mm
Żyły2 x 1.5mm2
Długość10m

Przewód głośnikowy marki Monacor.

Kabel głośnikowy o długości 10m, wyposażony w 1 wtyk XLR i 1 wtyk Jack 6,3mm.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.

Światło UV - co warto wiedzieć?

Światło UV - co warto wiedzieć?

Czy potrafisz wyobrazić sobie imprezę taneczną bez efektownego oświetlenia ultrafioletowego? To charakterystyczne światło doskonale wpisuje się w klimat szalonej zabawy! Fioletowa poświata znakomicie akcentuje elementy fluorescencyjne, gwarantując efekt neonowego blasku. Światło UV doskonale sprawdzi się także w wielu innych zastosowaniach. Poznaj najważniejsze informacje na temat ultrafioletu i zastanów się, jakie źródła UV spełnią również Twoje oczekiwania.

Megafony, nagłośnienie PA, Public Address 100V

Megafony, nagłośnienie PA, Public Address 100V

Megafony służą głównie do przekazywania informacji na większe odległości ew. do nagłośnienia dużych przestrzeni. Ich działanie jest kierunkowe i polega na wydobyciu głośnego komunikatu który dotrze na znaczną odległość.

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?