Konig & Meyer 26750-000-55 - Statyw głośnikowy 950-1430 mm

Numer katalogowy: 26750-000-55
EAN/UPC: 4016842805587
Brak towaru.



Kategoria
Marka
Grupaaudio
Udźwig35 kg
Wysokość950-1430 mm

Statyw głośnikowy marki Konig & Meyer.

Statyw głośnikowy z możliwością regulacji wysokości w zakresie 950-1430 mm.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Statyw mikrofonowy – jaki wybrać?

Często dostaje pytania jaki statyw mikrofonowy będzie odpowiedni, ile kosztuje dobry statyw mikrofonowy, na co zwrócić uwagę przy zakupie itp. W tym artykule powiem Ci wszystko na temat statywów mikrofonowych, ich ceny, jakości, co warto wybrać, a czego najlepiej unikać.

Światło UV - co warto wiedzieć?

Światło UV - co warto wiedzieć?

Czy potrafisz wyobrazić sobie imprezę taneczną bez efektownego oświetlenia ultrafioletowego? To charakterystyczne światło doskonale wpisuje się w klimat szalonej zabawy! Fioletowa poświata znakomicie akcentuje elementy fluorescencyjne, gwarantując efekt neonowego blasku. Światło UV doskonale sprawdzi się także w wielu innych zastosowaniach. Poznaj najważniejsze informacje na temat ultrafioletu i zastanów się, jakie źródła UV spełnią również Twoje oczekiwania.

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Czy wiesz, że w trakcie podróży instrumenty muzyczne stale są narażone na drgania, uderzenia i przetarcia? Jeśli w odpowiedni sposób ich nie zabezpieczysz, musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami. W skrajnych przypadkach niewłaściwy transport może doprowadzić do całkowitego uszkodzenia instrumentu. Sprawdź, co należy zrobić, aby temu zapobiec!

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Hazer czy fazer? Wytwornice mgły, czym się różnią?

Wytwornica mgły, hazer, a może fazer, pojęcia na pierwszy rzut oka tożsame. Jednak gdy wgłębimy się w temat nie jest to już tak oczywiste. Na rynku jest dość sporo wytwornic mgły, niektóre modele nazywane są hazerami inne fazerami, ale dlaczego?