DAP Audio Case Eventspot 1800 Q4, case transportowy

Numer katalogowy: 42725
EAN/UPC: 8717748347350
Brak towaru.



Kategoria
Marka
GrupaSkrzynie case
Wymiary685 x 408 x 587 mm
Waga45,0 Kg

Case marki DAP Audio

Case przeznaczony dla sześciu reflektorów Showtec Eventspot 1800 Q4, wyposażony we wbudowaną ładowarkę.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX, Jak zacząć pracę z sygnałem DMX?

Sterowanie DMX. Na temat sterowania za pomocną sygnału DMX pisali już chyba wszyscy. Niestety większość publikacji na ten temat jest po prostu nie zrozumiała dla normalnego człowieka. Aby dowiedzieć się jak wykorzystać sterowanie DMX w praktyce, trzeba przeczytać całe elaboraty naukowe, a i tak nie do końca wiadomo o co chodzi. Dlatego postanowiłem w sposób bardzo prosty i krótki opisać jak się do tego zabrać od strony praktycznej.

Jak wybrać wytwornicę dymu w 5 krokach? Twój przewodnik:)

Jak wybrać wytwornicę dymu w 5 krokach? Twój przewodnik:)

Marzysz o efektownych efektach dymu podczas swoich występów na scenie? Nie wiesz jednak, od czego zacząć przy wyborze odpowiedniej wytwornicy? Spokojnie, jesteśmy tu, aby Ci pomóc! W tym artykule przedstawimy Ci 5 kroków, które ułatwią Ci podjęcie decyzji.

8 faktów, które zmienią twoje spojrzenie na kratownice sceniczne

8 faktów, które zmienią twoje spojrzenie na kratownice sceniczne

Cześć przyjacielu! Dzisiaj chciałbym porozmawiać o czymś, co może wydawać się zupełnie nieistotne lub niezauważalne dla większości osób, ale jest kluczowym elementem w organizacji imprez, koncertów i spektakli teatralnych. Mowa o kratownicy scenicznej. Pozwól, że przedstawię Ci 8 faktów, które na pewno zmienią Twoje spojrzenie na ten ważny element.

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.