2m SPZ 00100 - Corner Connection for Stage Guardrail, narożnik do podestów scenicznych

Numer katalogowy: SPZ00100
Brak towaru.



Kategoria
Marka
Narożnik do podestów scenicznych marki 2m.
Narożnik łączący barierki na podeście scenicznym.

Termin wysyłki liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Rekomendowane artykuły

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak na nuty - Jaki wybrać? Pulpity do nut dla każdego.

Stojak do nut jest jednym z niezbędnych akcesoriów muzycznych które należy zakupić, przede wszystkim dla wygodny grania na różnych instrumentach. Na rynku dostępne są różne stojaki na nuty, od różnych producentów i w różnych przedziałach cenowych. W tym artykule postaram się wyjaśnić na co zwrócić uwagę przy zakupie, jakie są rodzaje pulpitów do nut, jakie są akcesoria oraz jacy producenci są godni uwagi.

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Jak chronić instrument w trakcie podróży?

Czy wiesz, że w trakcie podróży instrumenty muzyczne stale są narażone na drgania, uderzenia i przetarcia? Jeśli w odpowiedni sposób ich nie zabezpieczysz, musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami. W skrajnych przypadkach niewłaściwy transport może doprowadzić do całkowitego uszkodzenia instrumentu. Sprawdź, co należy zrobić, aby temu zapobiec!

Neony, światło neonowe - giętkie, zewnętrzne, led

Neony, światło neonowe - giętkie, zewnętrzne, led

Jak zadbać o efektowne oświetlenie nie tylko w pomieszczeniu, ale także w przestrzeni outdoorowej? W tym zadaniu niezastąpione okażą się neony. Możesz zdecydować się na instalacje oświetleniowe w najróżniejszych odsłonach kolorystycznych. Pamiętaj też, aby zadbać o energooszczędność i również pod tym względem wybrać odpowiednie produkty. Postaw na neony, dzięki którym momentalnie odmienisz całą przestrzeń! 

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy – rodzaje, zastosowanie, cena …

Ruchome głowy są jednymi z najbardziej zaawansowanych urządzeń oświetleniowych. Wykorzystywane są głównie na scenie, ale także w architekturze. Fenomen ruchomych głów polega przede wszystkim na możliwości zdalnej zmiany kierunku świecenia. Dzisiejsze rozwiązania idą jednak nieco dalej i dają możliwości zmiany wiązki światła, barw oraz stosowania różnych efektów.